Webshop - Vergelijking

Not found

Aantal producten in vergelijking: 9


€ 0,88

€ 1,06 incl. BTW


€ 4,33

€ 5,24 incl. BTW


€ 0,48

€ 0,58 incl. BTW


€ 10,19

€ 12,33 incl. BTW


€ 12,58

€ 15,22 incl. BTW


€ 19,57

€ 23,68 incl. BTW


€ 10,18

€ 12,32 incl. BTW


€ 26,66

€ 32,26 incl. BTW


€ 3,80

€ 4,60 incl. BTW


Beschrijving Foam vliegtuig SKY HOPPER om zelf in elkaar te zetten bestaande uit 3 foam vliegtuigdelen en een katapult met band van elastiek. Verpakt in een PVC tasje.

Afmeting: 13 x 4,5 cm
· Mooie natuurlijke kaarsenhouder!
· Biedt ruimte aan 3 dinerkaarsen
· ø 16,5 x 3 cm

Rust en een natuurlijke uitstraling, dat is wat deze kaarsenstandaard zeker brengt. Deze lichte houtschijf is afkomstig van de snelgroeiende Anna Paulowna loofboom en heeft een unieke look. In de 3 gaten passen dinerkaarsen.

De kaarsenstandaard heeft een diameter van 16,5 cm en een hoogte van 3 cm. Het hout heeft een mooie lichte kleur en is licht van gewicht.
De gerecycleerde aluminium editie van onze populaire Alicante-pen, met een glanzende afwerking; een elegante aluminium balpen met twee ringen in het lichaam van de pen om het een speciale uitstraling te geven. De pen komt met blauwe inkt. Atla Fles 1 Liter Azure Blue

  • Afmeting: 10.1xH28 cm
  • Materiaal: Glas
Pot met clip groen
  • Inhoud: 8.5 cl.
  • Afmeting: 5x5xH8 cm.
  • Materiaal: glas
Snijplank Acacia

  • Afmeting: 28x40xH2 cm
  • Materiaal: Acacia
Wijnstijl: 
Wit droog – licht, fruitig

Karakteristiek:
Frisse, sappige wijn met accent op fruit. Aroma van honingmeloen verweven met grassige tonen.Verkwikkende, frisdroge finale met accent op limoentjes.

Wijn en gerecht:
Perfect aperitief , salades, tonijnsalade, gegrilde visgerechten.

Wijngaard en bodem: 
De wijngaarden liggen voor 80 à 90 % in de Swartland regio, leemgrond.

  • Eigenaar:  Veelgeluk
  • Oppervlakte/Produktie: 20 t / ha
  • Druivensoort(en): Chenin Blanc 
  • Wijnbereiding: De druiven worden vergist op roesvrijstaal.
  • Oogstwijze: handmatig
  • Schenktemperatuur: 8°  - 10° C
  • Optimaal op dronk: 1 – 3 jaar
  • Kobus Basson Family range Swartland Wine Region


Met dit knuffelbare warmtekussen van 40x40 cm kan de verwarming een graadje lager! Het kussen is gemaakt van gerecyclede PET flessen, waardoor het niet alleen warm is, maar ook milieuvriendelijk! Dankzij de hitte technologie verwarmt het kussen binnen enkele minuten. Het biedt drie verwarmingsstanden: rood voor de warmste stand, blauw voor gemiddeld en groen voor een lichte, aangename warmte. De ingebouwde verwarmings-elementen zitten veilig in het binnenkussen verwerkt en het indicatielampje op het label maakt het eenvoudig om te zien welke stand je gebruikt. Het kussen bevat een verhittingsbeveiliging voor een extra veilige ervaring. Het warmtekussen wordt geleverd met een 4000 mAh powerbank waarmee het kussen 2 tot 2,5 uur gebruikt kan worden. Voor een optimale verwarming is het belangrijk om de bijgeleverde powerbank te gebruiken. Het gebruik van een powerbank met een lagere capaciteit kan resulteren in een lagere verwarmings-temperatuur van het kussen.

  • Formaat in gebruik: 40 x 41 x 10 cm
  • Duurzaam
  • Kleur: Groen
  • Materiaal: RPET Polyester
Deze shakebeker helpt je eenvoudig je dagelijkse eiwitten binnen te krijgen. Voeg een schep van je favoriete eiwitpoeder toe en vul de beker met water of melk. Plaats de mixbal in de beker, draai de deksel vast en shaken maar. Door de mixbal mengt de poeder extra goed met de vloeistof en heb je een heerlijke eiwit shake zonder klontjes.

  • Formaat in gebruik: 9 x 10,5 x 22 cm
  • Inhoud: 600ml
  • Kleur: Zwart
  • Materiaal: Kunststof 
Aantal artikelen 0 artikelen 0 artikelen 0 artikelen 0 artikelen 0 artikelen 0 artikelen 0 artikelen 0 artikelen 0 artikelen
Pakketinhoud
X-masgiftsonline gebruikt cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om het bezoek en winkelen bij X-masgiftsonline voor jou nog makkelijker en persoonlijker te maken. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag binnen en buiten onze website volgen en verzamelen. Hiermee kunnen wij en derde partijen advertenties aanpassen aan jouw interesses en kun je informatie delen via social media. Door verder gebruik te maken van deze website ga je hiermee akkoord. Je kunt je toestemming altijd weer intrekken.
Facebook